Serwer CS:S

Opis forum


#1 2008-11-19 14:47:52

KOdi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 5
Punktów :   

Czyli kto i dlaczego

Narazie jest nas czwórka, ale mam nadzieje, że już niedlugo bedzie nas dużo wiecej
To forum jest tylko tymczasowe dopoki nie powstanie strona i forum pod nią podpięte

A wracając do głównej sprawy
Janik
- projekt strony
- opieka forum
- zalatwienie w zajebistej cenie serwera w GamesNecie

W4fel
- projekt strony
- opieka forum
- zgarnięcie kliku adminów z PSL-a
- PR w PSL-u rozbujaj tego publica wśród nich

Sobol
- projekt strony
- opieka forum
- najwiecej z nasz grasz ostatnio wiec chcialbym zebyś określił mappacka i zasady na serwerze

Ja
generalnie na poczatek można mnie kopać w dupe za wszystko

Mam nadzieje, że przyniesie to nam kupe fajnej zabawy i kilku godzin spędzonych w dobrym towarzystwie


GO TO WORK

Offline

 

#2 2008-11-19 15:07:12

JanikE

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czyli kto i dlaczego

jak tos sobie ladnei wszytko obmyslil, a przydziel sobie moj kochany tez jakies obowiazki:)

Offline

 

#3 2008-11-19 15:23:14

Waflo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czyli kto i dlaczego

W4fel
- projekt strony
- opieka forum
- zgarnięcie kliku adminów z PSL-a
- PR w PSL-u rozbujaj tego publica wśród nich

Wszystko się zgadza, ale bez żadnych ZOBOWIĄZAŃ i OBOWIĄZKÓW. Wszystko w ramach zabawy w wolnej chwili. Nie mam zamiaru poswięcać temu projektowi życia i zaniedbywać przez to inne sprawy (choć kurwa żyję tak cały czas od ponad 3 lat przez tego jebanego kanterstrajka)

Offline

 

#4 2008-11-19 18:16:07

sobol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czyli kto i dlaczego

zatem pomyślę nad jakimiś mapkami grywalnymi co by publikę zebrać. Może zastanowimy się też nad paroma modami na początek - skiny, grafiki etc... może jeszcze coś do zabezpieczenia przed cheaterami bo VACek słabiutki jest jakiś... + staty ON

Offline

 

#5 2008-11-20 10:50:09

Waflo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czyli kto i dlaczego

Z modami (skiny, grafiki) bym nie przesadzał. Mody przyciągają raczej leszczy, a nie poważnych playerów. CS:S powinien być czysty jak łza Tylko wtedy jest REAL Jedyny mod jakiego bym  użył to DeatchMatch
Ale jeśli nie chcecie serwa DM to proponuję coś ze strefami raszu itp. Żeby choć trochę upodobnić to to TP.

Offline

 

#6 2008-11-20 10:57:21

KOdi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czyli kto i dlaczego

DM odpada
Wczoraj grałem na Geriatykach i tam można robic voty na to czy dana mapa jest grana ze strefami czy mozna rushowac.

Offline

 

#7 2008-11-20 19:51:38

sobol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czyli kto i dlaczego

ważne na początek jest COŚ co przyciągnie kogokolwiek, spopularyzować serwa.
Priorytetem będzie dobra jakość serwera i wysoka kurwa kultura adminów.
trzeba by wymyślić coś co może przyciągnąć ludków - jakieś nagrody - np. skiny. grafika na ścianie z nickami np. statsiarzy, najdłużej grającymi, itp. resetowane np. co tydzień... nie wiem czy to realne w ogóle, tak tylko burzę mózgów robię
jestem za mapcyclem votowanym z popularnymi mapkami + jakieś fajne niestandardy.
Dużo slotów to podstawa ze 20 na początek - potem może i do 30 się dokupi
serwer TP jest git - jakims modem można by zastosować killa po ich przekroczeniu przed upływem 1,50 minety lub gdy pozostało min 2 graczy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2destiny.pun.pl www.busforum.pun.pl www.cs4you.pun.pl www.air123.pun.pl www.massmedia.pun.pl